Jediný fungující lék na vypadávání vlasů

25. 11.
2020

Pomáda Fénix – a lupiny se netvoří! Za unikátním “vídeňáckým” produktem z dílny pana Hoppea stojí nejen řada ocenění z výstavy pro zvelebení zdraví ve Stuttgartě r. 1890, ale hlavně a především tisíce děkovných dopisů, pugetů a lékařských dobrozdání od spokojených zákazníků, jimž zanedlouho po požití (pozor – na vlasy!) narostla bujná kštice.

Vlasy přestanou vypadávat!

Věru, pomáda Fénix Vás zaručeně donutí povstat z popela, jako bájného okřídleného plase, jenž, jak známo, rodí se z popela jen jednou za pět století. Pomáda Fénix je jediný existující, skutečně účinkující a neškodný prostředek k docílení plného, bujného vzrůstu vlasů; vlasy přestanou ihned vypadávati, lupiny se netvoří!

Rychlý nárůst vousů!

Nic nepotěší mladého muže více než náš přípravek – díky jedinečné koncentraci se zbaví jemného chmíří a pod nosem a ihned vyraší majestátný knír hodný Císařpána. Výsledek okamžitý, přípravek neškodný.

A cena, Horste?

Ne, dvě stě, ne sto, ale – budeš si myslet, že jsem blázen – vše za pouhých 90 80 krejcarů! Nakupujte výhodně, Vánoce jsou za dveřmi. Adresa: K. Hoppe, Vídeň, XIV., Hūtteldorfská ul. 81. Je-li pánovi Vídeň z ruky, produkty máme naskladněny taktéž u F. Mlčocha, známého droguisty panujícího v Holomóci na Horním náměstí.

Pomáda na vypadávání vlasů

Pomáda na vypadávání vlasů a růst vousů Fénix

Více informací
 • autor: K. Hoppe
 • publikováno: Lidové noviny
 • datum vydání: r. 2, č. 74, 1. 4. 1894
slovníček pojmů
 • Pomáda masť na vlasy, připravovaná z mastnot, obzvláště z vepřového sádla a rozehřátého morku hovězího, k čemuž se přidá něco vosku a vonných silic. Dříve z přezrálých jablek vařených v sádle, odtud název (z lat. pomum, jablko). Přípravou se zabývají voňavkaři. (OSN)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

motto stránek

Kdo se nezabývá minulostí,
je odsouzen si ji zopakovat.

Kdo se minulostí zabývá,
je odsouzen bezmocně přihlížet,
jak ji jiní opakují.

podle období

…za tatíčka

slovníček
 • lihová lampa jedna ze slepých cest v objevování nejefektivnějších zdrojů světla, používána od půlky 19. do půlky 20. st.
 • >> celý slovník pojmů
  oblíbené tento týden
  Oblíbené kategorie:
  Oblíbené štítky:
  Smyslem stránek je především pobavit, mohou však i poučit | © 2021 Z minula | tvorba admiva